REFERANSLAR

Bursa' da çelik kapı, ahşap kapı, lake kapı, mutfak ve banyo dolabı olmak üzere çeşitli ürün grubuyla müşterilerine hizmet veren Yılmaz Çelik Kapı Bursa' da sayılı çelik kapı firmaları arasında yer almaktadır.

Poyrazi Oto Kurtarma, yol yardım olarak uzun yıllardır Gebze ve çevresinde 7/24 yol yardım, oto kurtarma ve araç çekici hizmeti vermektedir. Firma yılların katmış olduğu deneyim ve tecrübe ile başarılı işlere imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

Bursa' da kiralık sepetli & mobil vinç hizmeti vermekte olan Yılmaz Vinç; müşterileri ile karşılıklı güven içerisinde bugünlere gelmiş, kalitesinden taviz vermeden emin adımlarla yoluna devam etmeye kararlıdır.

Klasik Opel Yedek Parça firması olarak vazgeçilemeyen klasik Opel Ascona, Record, Manta, Kadett, Omega, Senatör, Monza, Astra, Vectra için 7/24 oto yedek parça hizmeti vermektedir

Farmasi girişimcisi olan Erol Çelik için hazırlamış olduğumuz web sitesi ile alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin, kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin harika bir iş fırsatı sunmaktadır. 

RS Oto Kurtarma yol yardım olarak uzun yıllardır Gemlik ve çevresinde 7/24 yol yardım, oto kurtarma ve araç çekici hizmeti vermektedir. Firma yılların katmış olduğu deneyim ve tecrübe ile başarılı işlere imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

Adres

 Hamidiye Caddesi,  No:21  16200, Osmangazi / Bursa

 

İletişim Bilgileri

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

GSM: 0 535 415 88 59